piątek, 24 marca

Oznaczenie treści
 

Adam Dzierżek - Padlina

(2023)
Sensacja

Obserwuj premierę
Ocena:
(5.0)

Oceń:


Informacje

Gatunek:
Sensacja i Kryminał
Ranking:
120   174

Tagi:
[dodaj]
Wydawnictwo:
Odnośniki:
[dodaj]
Recenzja

Autor: aniabex
Data publikacji: 2023-02-15
Ocena: 5/5

Thriller

„Każdy ma kogoś, na kim mu zależy tak mocno, że będzie gotowy na wszystko. Czasem kogoś, czasem coś. Różnie bywa”.

Adam Dzierżek w swojej najnowszej książce pt.: „Padlina” zabiera nas do świata mafijnych porachunków, bezwzględnych morderców, wszechobecnych układów i szarych ludzi, bezradnych wobec napędzanej rządzą władzy i pieniędzy machiny, której nie sposób zatrzymać..

Marek Taran, wciąż jeszcze młody, niepełna trzydziestoletni koleś z niechlubną przeszłością, delikatnie „swędzącym” sumieniem i z deka nadszarpniętą godnością – po przyjęciu na klatę konsekwencji podjętych przez siebie wyborów i po kilku latach odsiadki w więzieniu – dziś musi zderzyć się z rzeczywistością na wolności. A tu wcale nie jest mile widziany..

Mafia nie wybacza zdrady. Nie zapomina. Powrót na łono rodziny również nie jest dla niego przyjemnym przeżyciem. Mężczyzna jednak myśli, że ma wybór, że wciąż może zacząć wszystko od nowa lub wrócić do dawnego życia. Jednak KTOŚ tu już za niego wybrał.. Krąży teraz nad nim jak sęp i oczekuje, że Taran będzie dla niego padliną, a jego śmierć oczyści lukratywny biznes mafii ze słabego ogniwa..

Rozpoczyna się mordercza gra w to, jak oszukać śmierć. Gra, w której opcje szybko się kończą, bo ludzkie słabości determinują priorytety. Tu rachunek zysków i strat jest dość problematyczny. Skrajnie słaby lub skrajnie głupi plan może jednak okazać się szansą, jedną na milion, ale i tak bez gwarancji powodzenia..

„Padlina” to trzymający w napięciu od pierwszej do ostatniej strony thriller, który zaskakuje, wprowadza w stan konsternacji i zdumienia. Miarą jego siły rażenia jest główny bohater – niejednoznaczny i nieprzewidywalny. Jest tu konkretnie, brutalnie, szokująco, sensacyjnie, emocjonalnie..

Porwała mnie ta historia.

Polecam.

Zalety: brak
Wady: brak
Czy uważasz tę recenzję za pomocną?


Oznaczenie treści
Na tej stronie znajdziesz informacje na temat:
Kiedy premiera Adam Dzierżek - Padlina? Kiedy wychodzi Adam Dzierżek - Padlina?
Data wydania książki zaplanowana została na 17.02.2023. Nowa książka Adam Dzierżek z 2023 roku to główny temat tego artykułu i tej podstrony. U nas znajdziesz fragmenty tego utworu literackiego. Pooglądaj zwiastun i przeczytaj naszą zapowiedź. Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2023 roku.
Data ostatniej aktualizacji:

 Gdzie kupić?

 Tagi


Nie przypisano jeszcze tagów
Dodaj tag

 W sklepach

Nowa książka Adam Dzierżek - Padlina data premiery

Wszystkie daty wydania:
  • Flaga Polska 17 lutego 2023, piątek
    (polska data)

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie