sobota, 22 października

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery

POZOSTAŁE


Filtrowanie:
Do:
Październik 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

AlleMon (2015)

04.08.2015

Typ:
Twórca:
Ranking:
-   -
Szukałeś okazji, a nie znalazłeś? Znalazłeś, ale ktoś już kupił? Znalazłeś, ale cena była zbyt wysoka? Skorzystaj z AlleMona!

AlleMon to platforma internetowa monitorująca najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny - Allegro. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi oraz wtyczkom do przeglądarek polowanie na idealną okazję nigdy nie było tak proste!

Stwórz swoje zapytanie - Monitor - jednym kliknięciem, określ częstotliwość sprawdzania oraz wybierz sposób, w jaki mamy wysyłać powiadomienia. Gdy tylko pojawi się Twoja wymarzona okazja, natychmiast Cię o tym poinformujemy!

...

Typ:
Organizator:
Ranking:
7   1259
Asymmmetry Festival jest corocznym świętem fanów alternatywnej sceny muzycznej, organizowanym przez Klub Firlej we Wrocławiu od 2009 roku. Ideą wydarzenia jest prezentacja nietuzinkowej muzyki z pogranicza rocka, metalu, elektroniki, rapu i jazzu oraz artystów eksperymentujących w swojej stylistyce, wychodzących poza ramy gatunku. Asymmetry prowokuje, zmusza do poszukiwań i szerszego spojrzenia na twórczość muzyczną. Festiwal skierowany jest do międzynarodowej publiczności, fascynatów muzyki o eklektycznym, ale wybrednym guście.

Typ:
Ranking:
15   2004
Czad Festiwal 2016, będzie już 4-tą edycją jednego z największych wydarzeń muzycznych w południowo wschodniej Polsce.

Rok 2015 był dla nas kamieniem milowym gdyż na festiwal przybyło mnóstwo fanów skuszonych obecnością światowych i polskich gwiazd.

W 2016. chcemy Was znów pozytywnie zaskoczyć. Dzięki równie wspaniałym artystom i mnogością ciekawych atrakcji towarzyszących chcemy uczynić 4-ty Czad Festiwal niezapomnianym przeżyciem.

Typ:
Ranking:
10   1832
Festiwal odbędzie się w dniach 19-21 sierpnia 2016.

Typ:
Organizator:
Ranking:
12   1908
Kraków Live Festival 2016 odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2015.

Typ:
Organizator:
Ranking:
11   1884
Tegoroczny festiwal Festiwal Tauron Nowa Muzyka odbędzie się w dniach 18-21.08.2016 w Katowicach.

Idea naszego festiwalu narodziła się w 2006 r. i jest tak naprawdę zupełnie prosta: od samego początku chcieliśmy pokazywać polskiej publiczności to co najciekawsze we współczesnej muzyce z pogranicza jazzu, elektroniki i tanecznych rytmów, udowadniając jednocześnie, że brzmienia praktycznie całkowicie nieobecne w krajowych mediach, mogą przyciągnąć do Katowic sporą grupę fanów niebanalnej muzyki z Polski jak i całej niemalże Europy. Od sześciu lat uważnie śledzimy kariery największych...

17.08.2016

Organizator:
Ranking:
5   999
Gamescom są to targi przemysłu gier komputerowych i wideo odbywające się w Kolonii. Tegoroczna edycja trwać będzie od 17 do 21 sierpnia. Wśród wystawców znajdują się najwięksi wydawcy w branży.

Typ:
Organizator:
Ranking:
16   2087
CZW RAP NIGHT to największe wydarzenie hip-hopowe w naszej okolicy, którego korzenie sięgają 2008 roku. Festiwal na stałe zakorzenił się w kalendarzu imprez miasta Człuchów. Co roku nasze miasto odwiedzają fani z różnych zakątków Polski — nie da się ukryć, że cieszymy się świetną frekwencją! Na scenie zawsze gościmy najwyższą półkę polskiego rapu, o czym świadczy fakt, że w poprzednich edycjach gościliśmy takie gwiazdy jak 0.S.T.R., Peja, Małpa, donGURALesko, Eldo, oraz wielu, wielu innych. Oprócz tego przygotowujemy różne atrakcje dla uczestników imprezy, w tym konkursy,...

Typ:
Ranking:
13   1948
Festiwal odbędzie się w dniach 11 – 14 sierpnia w Ostródzie.

Typ:
Organizator:
Ranking:
8   1519
XXXI Letnie Igrzyska Olimpijskie odbędą się w Rio de Janeiro i trwać będą od 5 do 21 sierpnia 2016 roku.

Typ:
Ranking:
14   1996
OFF Festival 2016 odbędzie się w dniach 5-7 sierpnia w Katowicach.

Typ:
Organizator:
Ranking:
17   2320
Rihanna stała się ikoną nowoczesnej muzyki, rozrywki i mody. Jako znakomity performer, sprzedała 54 miliony albumów i 210 milionów utworów cyfrowych na całym świecie, co czyni ją najlepiej sprzedającym się artystą wszech czasów. Wydała 7 albumów w ciągu 7 lat, 13 singli wspięło się na pierwsze miejsce list przebojów; zdobyła też 8 nagród Grammy. Jest najbardziej oglądanym artystą na Vevo / YouTube. Rihanna jest również jednym z najpopularniejszych i największych artystów na Facebooku z ponad 81 milionami fanów. Ponadto, z powodzeniem wprowadziła sześć zapachów, dwie kolekcje z...

29.07.2016

Typ:
Ranking:
9   1800
Trzydniowy festiwal Audioriver to obowiązkowa pozycja w wakacyjnych planach osób ceniących dobrą muzykę. 11. edycja festiwalu odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 w Płocku.

Typ:
Ranking:
18   3270
Castle Party odbędzie się w dniach 28-31 lipca 2016 roku na zamku w Bolkowie.

Typ:
Ranking:
-   -
22. Przystanek Woodstock odbędzie się w dniach 14-16 lipca w Kostrzynie nad Odrą.

Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. Pierwszy festiwal odbył się w 1995 roku w Czymanowie nad jeziorem Żarnowieckim.


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Sport Wydarzenia Kultura Koncerty Software Internet Motoryzacja Inne [X]

Co znajdę w na stronie "Premiery wydarzeń"?
Kiedy będą miały miejsce koncerty artystów oraz występy muzyków światowej sławy? W tym dziale prezentujemy informacje o tym, kiedy odbędą się koncerty muzyków, wydarzenia sportowe, rozrywkowe oraz kulturalne. W zależności od podkategorii zamieszczamy tutaj zapowiedzi koncertu, klipy, a także inne materiały i filmy wideo oraz zdjęcia, obrazki i plakaty ze zbliżających się koncertów i wydarzeń. Podajemy również aktualne informacje i newsy dotyczące wszystkich premier znajdujących się w tej kategorii.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Typ:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Typ:
Wszystkie


Sport
599 dni, 1 godzin
Wydarzenia
233 dni, 1 godzin
Sport
474 dni, 2 godzin
Koncerty
19 dni, 2 godzin
Wydarzenia
Koncerty
284 dni, 1 godzin
Koncerty
Koncerty
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Sport
Wydarzenia
Kultura
Koncerty
Software
Internet
Motoryzacja
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail