piątek, 2 grudnia

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Grudzień 2016
Wszystkie

Według daty

Polska

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
11   73
Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany "Kept".

02.12.2016

Gatunek:
Ranking:
16   99
“Marmur” jest słuchowiskową rap płytą powstałą dzięki kolaboracji rapera Filipa Szcześniaka i producenta Rumaka. Jej bohater, enigmatycznie nazwany Szcześniakiem, zostaje wbrew swojej woli zameldowany w tajemniczym trójmiejskim hotelu “Marmur”. Na miejscu dowiaduje się, że stoi przed nim ogrom pracy, choć nikt nie mówi mu na czym ma ona polegać. Niestety jego początkowy spokój ducha zostaje roztrzaskany przez obecność złowrogiego brodacza, z którym dzielił przedział w pociągu relacji Warszawa Trójmiasto.

Lista utworów:

1. Marmur
2. Witaj w Hotelu Marmur
...

Gatunek:
Ranking:
29   180
Lista utworów:
1. 'Just Your Fool'
2. 'Commit A Crime'
3. 'Blue And Lonesome'
4. 'All Of Your Love'
5. 'I Gotta Go'
...

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
38   241
Lista utworów:
1. Trudny charakter
2. Hephaistos ft. Potera
3. Chodż ze mną
4. Chcę tylko moich ludzi
5. Moja natura ft. Tede
...

Gatunek:
Ranking:
39   243
Nowy studyjny album mistrza muzyki elektronicznej, będący kontynuacją kultowego albumu "Oxygene" , którego premiera odbyła sie cztery dekady wczesniej. 40 lat po ogromnym międzynarodowym sukcesie albumu „Oxygene” i 20 lat od premiery drugiej części „Oxygene 7-13” Jean-Michel Jarre dopełnia trylogię nowym studyjnym albumem „Oxygene 3” zawierającym siedem nowych utworów. Zamiarem artysty podczas pracy nad nowymi elementami „Oxygene” nie było cofnięcie się w czasie, ale zaktualizowanie swojego kultowego dzieła. „Oxygene 3” to nastrojowy, czasem mroczny album, przy powstaniu...

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
118   647
"Swój chłopak" to debiutancki album Żarego, który do tej pory kojarzony był głównie z legendarną warszawską grupą Hemp Gru. Na płycie, za której charakter odpowiada naczelny producent HempRecords Szwed SWD, usłyszycie dobry polski rap na klasycznych bitach, wzbogaconych o trapową perkusję i nowoczesne brzmienie. W nagraniach gościnnie udział wzięli: Bilon HG, Wilku WDZ, Dudek P56, Kaczy Proceder, wokalistka Masia, Jongmen, Hazzidy, Ryfa, TMS, BRZ, Szczurek, Dj. Gram, Metrowy.

Raper zadebiutował w nagraniach HG już w 2004 roku - teraz zdecydował się na swój solowy debiut, który śmiało...

Gatunek:
Ranking:
126   682
Kartky i Emes Milligan, po sukcesie solowych albumów, postanowili połączyć swoje siły i stworzyć "Nowe kino". Płyta ta, to obraz codziennych zmagań z własnymi słabościami i filmowy zapis z drogi do realizacji własnych celów.

W kilkunastu utworach, Kartky i Emes Milligan, stworzyli motywacyjny blockbuster, który zapewni Wam niesamowite doznania w sferze lirycznej i muzycznej. O klimatyczny soundtrack zadbali tacy producenci jak Tasty Beatz, Emes Milligan, Pham, HVZX, NoTime i Airflake. a gościnnie gospodarzy wsparł zespół Sarcast oraz DJ Eprom.

Lista utworów:

...

Gatunek:
Ranking:
228   958
Lista utworów:
01. Welcome The Dead
02. Chosen By The Devil
03. Scourged And Crucified
04. My Black Bride
05. Borrowed Life
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
234   965
Lista utworów:
01. The Hand Of The Devil
02. Reborn In The Morgue
03. The Cult Of The Head
04. The Rite
05. Necrofilthiac [2016 version]
...

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
241   974
Lista utworów:
01. Fickselbomber Panzerplauze
02. Kalt' Ritt In Leicht Faltiger Leere
03. Kynokephale Freuden Im Sumpfleben
04. Die Dunkelheit Darbt
05. Gängel Gängel Gang
...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
244   978
Lista utworów:
01. The Irrepassable Gate
02. Lacerated Spirit
03. Lustration I
04. Grey Marrow
05. Rotten Firmament
...

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
249   987
Lista utworów:
01. Previous Associates, Now As Targets For The Gun
02. Mind-abscess
03. Ruiners Of Our Family Tree
04. Seen Through The Eyes Of A Pedophile Priest
05. Come, Dear Cancer
...

Gatunek:
Ranking:
256   998
Debiutancki album supergrupy, w której skład wchodzą Troy Sanders z Mastodon, Troy Van Leeuwen z Queens Of The Stone Age, Tony Hajjar z At the Drive-In oraz Mike Zarin, znany ze współpracy ze Sweethead. Płyta składa się z 11 piosenek, w których odbijają się wpływy macierzystych zespołów muzyków Gone Is Gone, tworząc całość oryginalną i zaskakującą. Do tego emanującą duchem dobrej zabawy świetnie znających i rozumiejących się przyjaciół.

Lista utworów:

1. Sentient
2. Gift
...

Gatunek:
Ranking:
260   1004
Lista utworów:
01. Emissary Of All Plagues
02. Casket Ride
03. Fortress Of Gloom
04. Servants Of The Deathkult
05. Torture Throne
...

02.12.2016

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
301   1134
The Weeknd zapowiada nowy album „Starboy”! W oczekiwaniu na płytę artysta udostępnił fanom dwa single – „False Alarm” oraz tytułowy utwór “Starboy”, w którym gościnnie pojawiają się Daft Punk! „Starboy” czyli trzeci album w dyskografii artysty ukaże się 25 listopda i będzie zawierał aż 18 utworów. Okrzyknięty przez magazyn „Forbes” „supergwiazdą pop/R&B” The Weeknd, to pochodzący z Kanady 26-letni wokalista Abel Tesfaye. Poprzedni album artysty – „Beauty Behind The Madness” ukazał się w 2015r. i przyniósł mu status międzynarodowej gwiazdy okupując na...


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
Pop Rock Metal Hip-Hop Elektroniczna Alternatywa Blues/Jazz Country Filmowa Folk/Ludowa Klasyka Punk Reggae/Ska Soul/RnB Składanki Koncerty/Live Inne [X]

Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2016 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Metal
dwa tygodnie temu
Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Hip-Hop
Rock
Metal
dwa tygodnie temu
Metal
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail