niedziela, 25 czerwca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Wkrótce premiera

MUZYKA


Filtrowanie:
Od:
Czerwiec 2017
Wszystkie

Według daty

Polska

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
795   2643
Lista utworów:
01. Abode Of Distress
02. Scars That Bleed Again
03. Morningstar Song
04. Heirs Of Sorrow
05. Colossal
...

28.06.2017

Gatunek:
Ranking:
1185   3533
Lista utworów:
01. Kill The Tape
02. Skygrave
03. In Fading Light
04. Deep Inside
05. Human Veil
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
21   171
Lista utworów:
1. YSIF
2. Taipei Person/Allah Tea
3. Knievel Has Landed
4. Hydrograd
5. Song #3
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
162   921
Lista utworów:
01. The Chance
02. Someone's Crying
03. Mankind
04. Step Out Of Hell
05. Mr. Ego
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
240   1186
Zespół LANY ogłosił szczegóły wyczekiwanego, debiutanckiego albumu. Album "LANY" zawiera 16 utworów – łącznie z singlem "ILYSB", który podbija listy przebojów w serwisach streamingowych na całym świecie.

Płyta jest dostępna w wersji CD, winylowej, cyfrowej oraz w boxie.

LANY tworzą muzykę, która trafia bezpośrednio w serce; piękne piosenki z domieszką syntezatorów niezbędnej perkusji i szczypty inspiracji z popu lat 80-tych i R&B lat 90-tych doprawione charakterystyczną dla new-wave elektroniką. Taka mieszanka sprawia, że gdy raz usłyszysz ich utwór to zagnieździ się w Twojej...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
302   1296
Lista utworów:
Disc I
01. Jökelväktaren
02. En Väldig Isvidds Karga Dräkt
03. Lavin
04. Fjällets Mäktiga Mur
...

Gatunek:
Ranking:
315   1329
Pierwszy album z serii "Warsaw Philharmonic: Penderecki conducts Penderecki" został obsypany nagrodami. Poza Grammy, pojawiły się Fryderyki, O!Lśnienie od portalu Onet. pl i wiele innych. Wszyscy zgodnie podkreślali, że album to nie tylko wydarzenie historyczne – kompozytor bowiem po raz pierwszy zadyrygował swoimi utworami na płycie nagranej z Orkiestrą i Chórem Filharmonii Narodowej – ale przede wszystkim udowodnienie, że muzyka klasyczna to polska wizytówka na scenie międzynarodowej.

Utwory chóralne powstawały na przestrzeni całej drogi twórczej kompozytora, pisane były w różnych...

Gatunek:
Ranking:
553   2160
Lista utworów:
01. Filipek X Foux - Młody Bukowski
02. Filipek X Foux - Efekt Wahadła
03. Filipek X Foux - Pora dla buntowników feat Radzias
04. Filipek X Foux - Atramentowe Noce
05. Filipek X Foux - Wilki Powstaną feat Planet ANM
...

30.06.2017

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
648   2385
Wielki powrót DJ Hella, producenta, didżeja i właściciela słynnej wytwórni Gigolo. To dzięki niemu na tanecznej scenie pojawił się renesans brzmień lat 80-tych, zaś Hella uznano za głównego ambasadora stylu electroclash. Oprócz znakomitych dokonań pod własnym szyldem muzyk wypromował takie gwiazdy jak Miss Kittin & The Hacker czy Fischerspooner. “Zukunftsmusik" promuje fantastyczny hit “I Want U" do którego nakręcono kontrowersyjne video, którym artysta składa hołd klasykom sceny house. Na płycie wśród gości m. in Stereo MC'S.

Lista utworów:

1. Anything, Anytime
2. Car, Car, Car...

Gatunek:
Ranking:
693   2473
Lista utworów:
01. Worthless
02. Plague Doctor
03. Bitter Pill
04. Big Sleep
05. Grave Βloom
...

Gatunek:
Ranking:
716   2514
Calvin Harris jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych DJów i producentów na świecie. Współpracuje z największymi gwiazdami i nie inaczej jest na jego najnowszej płycie "Funk Wav Bounces Vol. 1" na której usłyszymy aż 19 gwiazd współczesnej sceny pop i hip-hop. A są to m. in. Katy Perry, John Legend, Ariana Grande, Pharrell Williams, Frank Ocean, Travis Scott, Future, Big Sean, Migos, Schoolboy Q, Nicki Minaj i Snoop Dogg.

Album promują single "Slide" z Frankiem Oceanem i Migos, oraz "Heatstroke" z Arianą Grande, Pharrellem Williamsem, które zwiastują zmianę kierunku muzycznego...

Gatunek:
Ranking:
780   2622
Reedycja jednego z najważniejszych dzieł w historii polskiej muzyki rockowej, zatytułowanego po latach przez Niemena "Marionetki", od tytułu utworu otwierającego drugą płytę, do słów Norwida.

Album wydany był pierwotnie jako dwa oddzielne LP zatytułowane Niemen vol. 1 oraz Niemen vol. 2. Niniejsza reedycja kompaktowa zawiera dwa albumy.

Płyty zostały nagrane w roku 1972 przez Grupę Niemen. W składzie tej supergrupy grali: Czesław Niemen i Helmut Nadolski oraz muzycy z zespołu SBB, czyli Józef Skrzek, Anthimos Apostolis, Jerzy Piotrowski oraz trębacz Andrzej Przybielski.

...

Gatunek:
Arysta:
Ranking:
795   2643
Lista utworów:
01. Infinitesimal To The Infinite
02. Accident And Error
03. Cascading Failures, Diminishing Returns
04. Mithridatic
05. Truthslayer
...

Gatunek:
Ranking:
804   2656
Lista utworów:
01. Avalanche
02. Black Moon
03. Challenge
04. Hullaballoo
05. Six Days
...

Gatunek:
Pop
Ranking:
818   2680
Prezentujemy Państwu debiutancki materiał piosenkarski Zbigniewa Wodeckiego zarejestrowany w 1976 roku. Po raz pierwszy w edycji kompaktowej!

Na albumie znajduje się 12 genialnych piosenek m. in. "Rzuć to wszystko co złe", "Panny mego dziadka", "Posłuchaj mnie spokojnie", "Kochałem panią kilka chwil" i "Partyjka". Wodeckiemu towarzyszy Orkiestra pod dyrekcją Wojciecha Trzcińskiego oraz zespół wokalny Alibabki. Piosenki z tej płyty były do niedawna zapomniane, zostały odkryte i rozsławione dzięki nowej płycie nagranej przez Zbigniewa Wodeckiego z Mitch & Mitch. Piosenka "Rzuć to wszystko co złe"...


Oznaczenie treści
Co znajdę na stronie "Premiery płyt"?
Kiedy odbędzie się premiera nowej muzyki znanych artystów wydanej na płytach CD? W tej kategorii informujemy o tym, kiedy pojawią się najnowsze albumy muzyczne i jaka jest dokładna data premiery nowej muzyki artystów z Polski oraz ze świata. Prezentujemy także teledyski, klipy, lyric video, filmy z sesji nagraniowych oraz wywiadów z muzykami, a także zdjęcia, obrazki i okładki ze zbliżających się płyt CD oraz tracklisty (listy utworów) nowych premier muzycznych. W ramach serwisu prezentujemy między innymi nowości z następujących gatunków: premiery Hip-Hop, Pop, Rock, Metal, R&B, czy też muzyki elektronicznej. Piszemy również o aktualnych informacjach muzycznych, a także zamieszczamy wiadomości o wydawnictwach na płytach CD oraz zapisach koncertów w formacie DVD i Blu-ray. Nadchodzące premiery muzyczne 2017 mają aktualne daty wydań w Polsce lub na świecie.
Data ostatniej aktualizacji:

 Newsy

Gatunek:
Wszystkie


Reklama

 Ranking

Gatunek:
Wszystkie


Hip-Hop
Metal
Hip-Hop
Rock
Rock
18 dni, 5 godzin
Hip-Hop
 W sklepach
Na żywo

Recently Viewed

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
Pop
Rock
Metal
Hip-Hop
Elektroniczna
Alternatywa
Blues/Jazz
Country
Filmowa
Folk/Ludowa
Klasyka
Punk
Reggae/Ska
Soul/RnB
Składanki
Koncerty/Live
Inne
Będziesz na bieżąco informowany o wydarzeniach związanych z premierą (zmiana daty, nowy trailer itp.) jak i o samej premierze.
E-mail:
Zapamiętaj adres e-mail