
Klaudia Leszczyńska - Skazani na miłość(2025) | Powieść |


ONA zna smak goryczy życia. ON – zapach kłopotów. Razem to mieszanka wybuchowa…
W tej aptece zawsze jest gorąco i to nie tylko za sprawą jej ciętego języka. Dagmara jest ostra jak skalpel, zadziorna i wredna, ale to tylko maska dla popękanego serca. Jej życie to nieustanna walka – o każdy dzień, o zdrowie matki, o resztki spokoju. Nie ma czasu na miłość.
Krystian to twardy, nieprzenikniony i piekielnie irytujący policjant, którego zimne i tajemnicze spojrzenie przyprawia o zawrót głowy.
Od pierwszego spotkania działają sobie na nerwy. Ich rozmowy to wojna na słowa, a każde kolejne zderzenie iskrzy bardziej niż poprzednie. Za niechęcią kryje się jednak coś znacznie silniejszego - pożądanie, które narasta w ciszy i wybucha w najmniej spodziewanym momencie.
Kto się czubi, ten się lubi, prawda?
Zanurz się w kolejnym "romansie aptecznym" - pełnym ognia, napięcia i niebezpiecznie uzależniającym.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Książka Skazani na miłość ma być dostępna 10 września 2025 (data wydania w Polsce).
Aby śledzić wieści o książce skorzystaj z przycisku "Obserwuj premierę" znajdującego się na pasku z opcjami. O zmianach poinformujemy wysyłając wiadomość na podany adres e-mail, a także opublikujemy je na stronie "Aktualności".
O książce można wspomnieć znajomym poprzez polubienie strony w serwisie Facebook lub ysłanie wiadomości na e-mail znajomych. Funkcje te umieszczone są na pasku z opcjami, który znajduje się w górnej części strony.
Cenę książki Skazani na miłość można sprawdzić na Ceneo lub Skąpiec.
Książka Skazani na miłość jest do znalezienia tutaj. W zakładce "Gdzie kupić?" prezentowana jest lista sprzedawców oferujących ten produkt.
Aby poczytać najnowsze wieści należy skorzystać z zakładki "Newsy", która znajduje się w kolumnie z prawej strony.
Aby ocenić książkę trzeba wyznaczyć właściwą wartość w pięciopunktowej skali, a następnie oznaczyć wybór kliknięciem. Głos mogą oddać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.
Premiera książki Skazani na miłość nie dostała jeszcze oceny. Użytkownicy mogą oceniać tytuły jeszcze przed pojawieniem się ich na rynku, wyrażając w ten sposób swoje oczekiwania. System umożliwia późniejszą modyfikację przyznanych głosów – w tym celu użytkownik powinien wybrać inną wartość w polu "Ocena". Ocena w serwisie to średnia ważona, gdzie waga głosu zależy przede wszystkim od stażu użytkownika.
Klaudia Leszczyńska jest autorem książki Skazani na miłość. Resztę książek napisanych przez tego autora można znaleźć utaj lub kliknąć w jego nazwisko znajdujące się w polu "Informacje".
Wydawnictwo Leszczyńska Klaudia dba o wydanie książki. Kliknij utaj albo w nazwę firmy, żeby wyświetlić inne książki przez nią wydane.
Żeby zgłosić poprawkę należy uzupełnić formularz znajdujący się tutaj. Do poprawy zgłosić można między innymi nieaktualne daty, opisy oraz okładki.
10 września 2025, środa
Komentarze