środa, 4 marca

Oznaczenie treści
Widok: Szczegóły | Lista

Ostatnie premiery
GRY

Filtrowanie:
Do:
Czerwiec 2013
Xbox 360

Według daty

Polska

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Pierwowzór taktycznych gier kooperacyjnych powraca! Opracowany przez ekipę Visceral Games - wielokrotnie nagradzanych twórców Dead Space, Army of TWO The Devil’s Cartel to wciągający i unikalny tytuł z gatunku strzelanek kooperacyjnych TPS (z perspektywy trzeciej osoby), zbudowany na nowym silniku Frosbite 2. Spodziewaj się totalnej destrukcji!

Razem z partnerem musicie strzelać do wszystkiego i niszczyć wszystko na waszej drodze. Priorytetem jest pacyfikacja groźnego kartelu narkotykowego w Meksyku, a cel uświęca środki. W wymagających misjach, by osiągnąć wspólny sukces, gracze tworzący duet muszą nie tylko sprostać indywidualnym zadaniom, ale także współdziałać. Im bardziej efektywna jest wasza współpraca, tym większa nagroda was czeka. Nowy tryb gry – Overkill, pozwala siać zniszczenie z siłą jakiej dotąd nie poznaliście! Odkryjcie tę imponującą, wybuchową i pełną akcji kampanię grając we dwóch na jednym urządzeniu, na dzielonym ekranie, lub online, na dwóch urządzeniach.

28.03.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Tiger Woods PGA Tour 14' zapowiadana jest na 28.03.2013 (Polska).

26.03.2013

Platformy:
PC, PS3, X360
Producent:
Ranking:
-   -
Pojmowany jako szybujący symbol amerykańskich ideałów z czasów, kiedy USA stawały się światową potęgą, Columbia zostaje wyprawiona w odległą podróż do dalekich wybrzeży, przy udziale licznie zgromadzonej audiencji. Co z początku jawi się jako początek nowej nadziei, okazuje się wielkim rozczarowaniem, wraz z nagłym zaginięciem miasta wysoko w chmurach...

Gracze przejmują kontrolę nad byłym agentem organizacji Pinkerton, Bookerem DeWittem, wysłanym do zaginionego miasta w celu odnalezienia i uratowania Elizabeth, młodej kobiety uwięzionej w Columbii od dzieciństwa. Jego związek z Elizabeth staje się z biegiem czasu coraz bardziej skomplikowany. Dzięki niej poprawia swoje umiejętności oraz uczy się współpracy, wszystko, aby móc uciec ze spadającego na ziemię miasta. DeWitt musi pokonać swoich wrogów w niezwykle szybkich, dynamicznych podniebnych walkach, potyczki będą toczone zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak również pośród chmur. Do ostatecznego zwycięstwa niezbędne będzie poskromienie nowych mocy oraz broni.

22.03.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
„Gears of War: Judgment” przenosi gracza w czasie do wydarzeń sprzed oryginalnej trylogii „Gears of War”, będących bezpośrednimi następstwami Dnia Wyjścia – dnia, który ukształtował wszechświat „Gears of War”.

Razem z oddziałem Kilo Squad dowodzonym przez Damona Bairda i Augustusa Cole’a (nazywanego The Cole Train) włącz się do ciężkiej walki o miasto Halvo Bay, jakiej w Gearsach jeszcze nie było.

W Gears of War: Judgment znajdą się nowe elementy trybu wieloosobowego, w tym OverRun czy nowy tryb rywalizacji, w którym szarańcza i COG zetrą się ze sobą w starciach, jakich fani Gears jeszcze nie widzieli.

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'The Walking Dead: Survival Instinct' zapowiadana jest na 22.03.2013 (Polska).

20.03.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Giana Sisters: Twisted Dreams' zapowiadana jest na 20.03.2013 (Polska).

15.03.2013

Platformy:
PC, X360, PS3
Producent:
Ranking:
-   -
Informacje o grze
Sniper Ghost Warrior 2 bierze od swojego poprzednika to, co najlepsze i wznosi gatunek gier snajperskich na nowy, wyższy poziom. Działający na silniku CryEngine 3 Sniper Ghost Warrior 2, zabierze nas w porywającą podróż, podczas której po raz kolejny wcielimy się w ubranego w ghillie strzelca wyborowego, mającego tylko jeden cel – wyeliminować wroga.

Najważniejsze cechy

Zróżnicowany gameplay:
• Sniper: Ghost Warrior 2 łączy precyzję i emocje towarzyszące potyczkom snajperskim z cichym eliminowaniem wroga, dynamiczną akcją i kooperacją, wymaganą przy działaniach sił specjalnych;
• Możliwość użycia sprzętu termowizyjnego i noktowizyjnego w sytuacjach ograniczonej widzialności;
• Możliwość prowadzenia pojazdów;
• Wiele różnorodnych lokacji, takich jak: dżungla, miasto, góry czy tundra.

Wciel się w prawdziwego, nowoczesnego snajpera:
• Realistyczny tor lotu pocisku, na który wpływają takie czynniki jak: szybkość i kierunek wiatru, puls i odległość od celu;
• W prawdziwym świecie snajperzy nie walczą sami. W Sniperze 2 również. Praca ze spotterem jest istotnym elementem rozgrywki;
• Wszystkie poziomy w grze są oparte na prawdziwych lokacjach;
• Do Twojej dyspozycji oddany zostanie wiernie odwzorowany arsenał broni nowoczesnego snajpera – sześć karabinów snajperskich, trzy karabiny szturmowe, ciężka broń maszynowa i nie tylko.

Więcej umiejętności, więcej nagród:
• Eliminuj wrogów zakradając się do nich, aby zobaczyć efektowną animację;
• Dzięki Bullet Cam zobaczysz swoje trafienie z bliska;
• Korzystając z broni wielkiego kalibru, pozbaw przeciwników części ciała.

Innowacja i Technologia:
• Sniper: Ghost Warrior 2 jest zbudowany na silniku CryEngine 3 – najbardziej zaawansowanym multiplatformowym narzędziu do tworzenia gier na konsolach obecnej generacji i komputerach PC;
• Nowe wyposażenie snajperskie do cichej eliminacji wroga;
• Zróżnicowany tryb kooperacji dla dwóch graczy;
• Rozgrywki multiplayer zaprojektowane specjalnie pod kątem pojedynków snajperskich;
• Epicka historia, autorstwa znanych scenarzystów.

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 to kolejna odsłona cyklu Naruto: Ultimate Ninja, opowiadającego historię blondwłosego ninja imieniem Naruto. Twórcą gry jest zespół CyberConnect2 – deweloper odpowiedzialny za poprzednie gry z Naruto w roli głównej.

Rozgrywka w Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 po raz kolejny opiera się na dwóch głównych trybach. Pierwszym z nich jest bijatyka, w której wcielamy się w najpopularniejsze postaci stworzone przez Masashi’ego Kishimoto i walczymy na trójwymiarowych arenach. Gracze mają do wyboru większość postaci znanych z kart mangi. Każdy ninja posiada odmienny styl walki, oraz własną gamę niezwykle widowiskowych ataków specjalnych.

Twórcy po raz kolejny zastosowali sprawdzony styl graficzny. Technika cel shading, stylizowana na anime, idealnie odwzorowuje specyficzny styl japońskiej animacji. Dzięki temu gracze mają wrażenie, że oglądają kolejny odcinek ulubionego serialu.

05.03.2013

Platformy:
PS3, X360, PC
Producent:
Ranking:
-   -
Tomb Raider przedstawia intensywną i brutalną historię początków Lary Croft oraz jej przemianę z przestraszonej, młodej kobiety w zahartowaną mistrzynię przetrwania. Uzbrojona tylko w pierwotny instynkt i zdolność przekraczania granic ludzkiej wytrzymałości Lara musi walczyć, by odkryć mroczną historię zapomnianej wyspy i wydostać się z jej bezlitosnego uchwytu.

22.02.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Tworzony przez studia Kojima Productions i Platinum Games – Metal Gear Rising Revengeance, to zapierająca dech w piersi gra akcji, w której gracze wcielają się w Raidena, jedną z najbardziej popularnych postaci uniwersum Metal Gear. Po raz pierwszy Raiden pojawił się jako grywalna postać w Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, następnie zaś jako cyborg w Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Metal Gear Rising Revengeance opowiada historię bohatera prześladowanego przez wydarzenia z przeszłości, uzbrojonego w cały arsenał broni, w tym niezastąpiona elektro-katanę. Uzbrojony po zęby Raiden zamierza zemścić się na Desperado Enterprises, firmie należącej do grupy PMC (Private Military Companies), niszcząc wszystko, co stanie na jego drodze.

Metal Gear Rising Revengeance dzięki unikalnemu systemowi walki "Zan-Datsu" umożliwi doświadczenie niezwykłego tempa oraz dramatyzmu charakteryzującego grę. Raiden dzięki swojemu specjalnemu ostrzu jest w stanie przeciąć praktycznie każdy element otoczenia, dzięki czemu walki wyglądają bardzo efektownie.

Crysis 3 (2013)

21.02.2013

Platformy:
PS3, X360, PC
Producent:
Ranking:
-   -
Wielokrotnie nagradzane studio Crytek powraca z grą Crysis 3, pierwszą wysokobudżetową strzelaniną 2013 roku! Stań do walki jako Prorok, wyposażony w nanokombinezon żołnierz, który pragnie odzyskać swoje człowieczeństwo i dokonać krwawej zemsty. Na bieżąco dostosowuj się do sytuacji, korzystając z trybów maskowania i pancerza swego nanokombinezonu. Walcz w siedmiu różnorodnych lokacjach pod nowojorską Kopułą Wolności. Korzystaj z wyjątkowego łuku oraz broni obcych, polując zarówno na ludzi, jak i istoty pochodzenia pozaziemskiego. Odkryj prawdziwe okoliczności śmierci członków Twego oddziału. Na powrót stań się człowiekiem w toku pełnej niespodziewanych zwrotów fabuły. Crysis 3 to szczytowe osiągnięcie gatunku strzelanin rozgrywających się w otwartym świecie, odwzorowanym z oszałamiającą jakością przy pomocy najnowszej wersji technologii CryENGINE. Oceń, przystosuj się, atakuj.

Główne cechy:
• Siedem cudów miejskiego lasu deszczowego – Nowy Jork został przykryty ogromną kopułą i zamienił się w niezwykły las deszczowy, podzielony na siedem różnorodnych lokacji. Zapanuj nad otoczeniem i zamień je w swój teren łowiecki.

• Oceń, przystosuj się, atakuj – Charakterystyczna dla serii Crysis nieliniowa rozgrywka powraca z jeszcze bardziej otwartymi lokacjami, w których to gracz decyduje o tym, jaką drogę obrać i jak zareagować w danych okolicznościach. Ulepszony nanokombinezon pozwala wybierać między brutalną siłą i maskowaniem, zawsze oferując więcej niż jedno wyjście z sytuacji.

• Rozbudowany tryb wieloosobowy – Przetestuj nowe sposoby modyfikacji nanokombinezonu i nowe tryby rozgrywki.

• Największy i najbardziej wybuchowy arsenał w historii serii – Oprócz całego arsenału bojowego ludzi, w Crysis 3 możesz korzystać z broni obcych i z charakterystycznego łuku

• Ewolucja CryENGINE – CryENGINE uwalnia zdolności kreatywne ekipy Crytek, dostarczając niezapomnianych wrażeń dzięki porywającej oprawie i urozmaiconej rozgrywce.

12.02.2013

Platformy:
PC, PS3, X360
Producent:
Ranking:
-   -
Obcy to perfekcyjne maszyny do zabijania, postarch całej galaktyki. Naszą jedyną nadzieją są wyspecjalizowane jednostki wojskowe. Czy jesteś gotowy by dołączyć do oddziału Colonial Marines?

17 tygodni po utracie kontaktu z kolonią Hadley's Hope, nowy oddział Colonial Marines wraca na LV-426. To co miało być misją ratunkową, zmienia się w walkę o życie z nowymi niebezpieczeństwami, nowymi wrogami i co najgorsze, nowymi gatunkami Ksenomorfów.

Aliens: Colonial Marines, wyprodukowane przez studio Gearbox - twórców Borderlands i Brothers In Arms, to strzelanina z perspektywy pierwszej osoby pełna akcji i horroru.

Zasil szeregi Colonial Marine Corps.
Uzbrój się w klasyczny ekwipunek Marines: zabójczy karabin, wykrywacz ruchu oraz miotacz ognia.

Najbardziej autentyczne przeżycie w uniwersum Obcego.
Prawdziwa kontynuacja „Obcego" Jamesa Camerona. Wejdź do przerażającego i klimatycznego świata, gdzie w każdej chwili możesz pożegnać się z życiem.

Niesamowity tryb kooperacji.
Gearbox to mistrzowie w implementacji trybu kooperacji, tym razem pokażą na co ich stać w uniwersum Obcego. Ksenomorfy za bardzo zaszły ci za skórę? Wezwij swoich znajomych i wspólnie dajcie im popalić.

Wypasiony tryb multiplayer.
Graj jako Ksenomorf lub Marines w czterech emocjonujących trybach sieciowych. Grając obcym należy skupić się na zwinności, szybkości i śmiertelnej precyzji ataków. Jako Marines zdaj się na współpracę z innymi członkami zespołu i siłę ognia.

Twój ekwipunek i ulepszenia.
Stwórz perfekcyjną maszynę do zabijania. Zdobywaj doświadczenie by otrzymać dodatkowe umiejętności, nowe bronie i ekwipunek dla swojej drużyny.

07.02.2013

Platformy:
PS3, X360, PC
Producent:
Ranking:
-   -
W Dead Space 3 znany z poprzednich części Isaac Clarke wyrusza wraz z żołnierzem Johnem Carverem w międzygwiezdną podróż, której celem jest odkrycie źródła pochodzenia nekromorfów. Osamotnieni na planecie Tau Volantis bohaterowie muszą szukać surowców i części, z których Isaac stworzy broń oraz inne narzędzia przetrwania. Jego zdolności inżynierskie wystawione zostaną na wyjątkowo ciężką próbę. Skuta lodem planeta skrywa klucz do powstrzymania nekromorfów, ale zdobędzie go tylko ten, kto sprosta morderczym lawinom, zaśnieżonym zboczom i dzikim pustkowiom. Bohaterowie wspólnie muszą stawić czoła przerażającym wrogom i zabójczo groźnemu otoczeniu, aby zapobiec nadciągającej apokalipsie i ocalić ludzkość.

Cechy gry:
• Graj z przyjaciółmi, wspólnie walcząc z koszmarem: rozegraj kampanię w pojedynkę lub w trybie współpracy przez sieć. Z łatwością dołączaj i wychodź z trybu współpracy.

• Poznaj nową, niebezpieczną planetę: odkrywaj podziemne miasta i wykonuj misje poboczne. Eksploruj mroźne otoczenie i przeczesuj opuszczone obozowiska.

• Weź udział w wyprawie, której celem jest ocalenie ludzkości: poznaj tajemnice przeszłości, odkryj źródło pochodzenia nekromorfów i stań do walki o przyszłość rasy ludzkiej.

01.02.2013

Platformy:
Producent:
Ranking:
-   -
Przeżyj ponad 40 niesamowitych misji w jakości HD z trzech klasycznych gier z serii Hitman! Hitman Trilogy to zestaw trzech gier z serii Hitman w wersji HD:
• Hitman 2: Silent Assassin
• Hitman: Contracts
• Hitman: Blood Money

31.01.2013

Platformy:
PC, X360
Producent:
Ranking:
-   -
Według naszych informacji premiera gry 'Omerta: Miasto Gangsterów' (tytuł oryginalny - 'Omerta: City of Gangsters') zapowiadana jest na 31.01.2013 (Polska).


Oznaczenie treści
OSTATNIE ZMIANY
Filtrowanie:
PCPlayStation 3Xbox 360Wii UPlayStation 4Xbox OnePS VitaNintendo 3DSWiiPlayStation 2PSPNintendo DSSmartfonyInne[X]

 NEWSY

Platformy:
Xbox 360


REKLAMA

 RANKING

Platformy:
Xbox 360


Xbox 360
14 dni, 8 godzin

2. Mad Max (2015)
Xbox 360

3. Mortal Kombat X (2015)
Xbox 360
40 dni, 7 godzin

Xbox 360
180 dni, 7 godzin

Xbox 360

6. Raven's Cry (2015)
Xbox 360

Xbox 360
15 dni, 8 godzin

Xbox 360

9. Furious 4 (????)
Xbox 360

Xbox 360

 W SKLEPACH
NA ŻYWO


§
UWAGA: Zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie.
Aby dowiedzieć się więcej o celu ich wykorzystania i zmianie ustawień Cookie w przeglądarce kliknij tutaj.

Wpisz minimum 3 znaki!
Komunikat
OK
Opcje
Tak
Anuluj
Potwierdzenie
Tak
Nie
Wszystkie
PC
PlayStation 3
Xbox 360
Wii U
PlayStation 4
Xbox One
PS Vita
Nintendo 3DS
Wii
PlayStation 2
PSP
Nintendo DS
Smartfony
Inne