Premiery - Pozostałe - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Pozostałe Fri, 28 Apr 2017 21:52:32 +0200 pl hourly 1 [04.08.2015] AlleMon http://datapremiery.pl/allemon-premiera-serwisu-496/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:00 +0200 Pozostałe > Internet http://datapremiery.pl/allemon-premiera-serwisu-496/
AlleMon to platforma internetowa monitorująca najpopularniejszy w Polsce serwis aukcyjny - Allegro. Dzięki łatwemu w obsłudze interfejsowi oraz...]]>
[16.05.2017] Dream Theater - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/dream-theater-koncert-w-polsce-dream-theater-images-words-&-beyond-tour-premiera-koncertu-550/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:01 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/dream-theater-koncert-w-polsce-dream-theater-images-words-&-beyond-tour-premiera-koncertu-550/
Zespół przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej IMAGES, WORDS & BEYOND.
...]]>
[23.05.2017] Deep Purple - koncert w Łodzi http://datapremiery.pl/deep-purple-koncert-w-lodzi-deep-purple-the-long-goodbye-tour-premiera-koncertu-546/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:02 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/deep-purple-koncert-w-lodzi-deep-purple-the-long-goodbye-tour-premiera-koncertu-546/ [24.05.2017] Deep Purple - koncert w Katowicach http://datapremiery.pl/deep-purple-koncert-w-katowicach-deep-purple-the-long-goodbye-tour-premiera-koncertu-547/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:03 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/deep-purple-koncert-w-katowicach-deep-purple-the-long-goodbye-tour-premiera-koncertu-547/ [02.06.2017] Orange Warsaw Festival 2017 http://datapremiery.pl/orange-warsaw-festival-2017-premiera-koncertu-543/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:04 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/orange-warsaw-festival-2017-premiera-koncertu-543/ [02.06.2017] Aerosmith - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/aerosmith-koncert-w-polsce-aero-vederci-baby-european-tour-2017-premiera-koncertu-539/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:05 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/aerosmith-koncert-w-polsce-aero-vederci-baby-european-tour-2017-premiera-koncertu-539/ [13.06.2017] E3 2017 http://datapremiery.pl/e3-2017-premiera-wydarzenia-526/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:06 +0200 Pozostałe > Wydarzenia http://datapremiery.pl/e3-2017-premiera-wydarzenia-526/ [15.06.2017] IMPACT Festival 2017 http://datapremiery.pl/impact-festival-2017-premiera-koncertu-532/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:07 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/impact-festival-2017-premiera-koncertu-532/
Cztery edycje Impact Festival odwiedziły Warszawę i Łódź. Teraz przyszła pora na południe Polski.
...]]>
[18.06.2017] Coldplay - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/coldplay-koncert-w-polsce-coldplay-a-head-full-of-dreams-tour-premiera-koncertu-533/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:08 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/coldplay-koncert-w-polsce-coldplay-a-head-full-of-dreams-tour-premiera-koncertu-533/
Od marca tego roku A Head Full Of Dreams Tour zachwycała publiczność w Ameryce Łacińskiej, Stanach Zjednoczonych i Europie, w tym podczas czterech wyprzedanych koncertów w Londynie na Wembley...]]>
[20.06.2017] Guns N' Roses - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/guns-n-roses-koncert-w-polsce-guns-n-roses-not-in-this-lifetime-tour-premiera-koncertu-545/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:09 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/guns-n-roses-koncert-w-polsce-guns-n-roses-not-in-this-lifetime-tour-premiera-koncertu-545/ [22.06.2017] Life Festival Oświęcim 2017 http://datapremiery.pl/life-festival-oswiecim-2017-premiera-koncertu-549/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:10 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/life-festival-oswiecim-2017-premiera-koncertu-549/ [28.06.2017] Open'er Festival 2017 http://datapremiery.pl/opener-festival-2017-premiera-koncertu-534/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:11 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/opener-festival-2017-premiera-koncertu-534/ [06.07.2017] Tauron Nowa Muzyka 2017 http://datapremiery.pl/tauron-nowa-muzyka-2017-premiera-koncertu-542/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:12 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/tauron-nowa-muzyka-2017-premiera-koncertu-542/
Idea naszego festiwalu narodziła się w 2006 r. i jest tak naprawdę zupełnie prosta: od samego początku chcieliśmy pokazywać polskiej publiczności to co najciekawsze we współczesnej...]]>
[13.07.2017] Castle Party 2017 http://datapremiery.pl/castle-party-2017-premiera-koncertu-552/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:13 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/castle-party-2017-premiera-koncertu-552/ [14.07.2017] Jarocin Festiwal 2017 http://datapremiery.pl/jarocin-festiwal-2017-premiera-koncertu-548/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:14 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/jarocin-festiwal-2017-premiera-koncertu-548/ [21.07.2017] Metal Hammer Festival 2017 http://datapremiery.pl/metal-hammer-festival-2017-premiera-koncertu-540/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:15 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/metal-hammer-festival-2017-premiera-koncertu-540/ [21.07.2017] Depeche Mode - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/depeche-mode-koncert-w-polsce-depeche-mode-global-spirit-tour-premiera-koncertu-535/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:16 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/depeche-mode-koncert-w-polsce-depeche-mode-global-spirit-tour-premiera-koncertu-535/ [25.07.2017] Red Hot Chili Peppers - koncert w Polsce http://datapremiery.pl/red-hot-chili-peppers-koncert-w-polsce-red-hot-chili-peppers-the-getaway-world-tour-premiera-koncertu-531/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:17 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/red-hot-chili-peppers-koncert-w-polsce-red-hot-chili-peppers-the-getaway-world-tour-premiera-koncertu-531/
25.07.2017 na Stadionie Cracovii wystąpią w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway.
...]]>
[28.07.2017] Audioriver 2017 http://datapremiery.pl/audioriver-2017-premiera-koncertu-541/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:18 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/audioriver-2017-premiera-koncertu-541/ [03.08.2017] Przystanek Woodstock 2017 http://datapremiery.pl/przystanek-woodstock-2017-premiera-koncertu-528/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:19 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/przystanek-woodstock-2017-premiera-koncertu-528/
Organizatorem Festiwalu jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która tym letnim koncertem chce podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania....]]>
[04.08.2017] OFF Festival 2017 http://datapremiery.pl/off-festival-2017-premiera-koncertu-537/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:20 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/off-festival-2017-premiera-koncertu-537/ [10.08.2017] Ostróda Reggae Festival 2017 http://datapremiery.pl/ostroda-reggae-festival-2017-premiera-koncertu-551/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:21 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/ostroda-reggae-festival-2017-premiera-koncertu-551/ [17.08.2017] Cieszanów Rock Festiwal 2017 http://datapremiery.pl/cieszanow-rock-festiwal-2017-premiera-koncertu-555/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:22 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/cieszanow-rock-festiwal-2017-premiera-koncertu-555/ [18.08.2017] Kraków Live Festival 2017 http://datapremiery.pl/krakow-live-festival-2017-premiera-koncertu-553/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:23 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/krakow-live-festival-2017-premiera-koncertu-553/ [23.08.2017] Czad Festiwal 2017 http://datapremiery.pl/czad-festiwal-2017-premiera-koncertu-556/ Fri, 28 Apr 2017 00:00:24 +0200 Pozostałe > Koncerty http://datapremiery.pl/czad-festiwal-2017-premiera-koncertu-556/