Premiery - Książki :: Inne - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Książki :: Inne Wed, 24 May 2017 08:12:17 +0200 pl hourly 1 [dzisiaj] Leszek Talko - Nastolatek dla początkujących http://datapremiery.pl/leszek-talko-nastolatek-dla-poczatkujacych-premiera-ksiazki-16272/ Wed, 24 May 2017 00:00:00 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/leszek-talko-nastolatek-dla-poczatkujacych-premiera-ksiazki-16272/
W szkole ogląda z kolegami i koleżankami filmiki na youtube, wraca ze szkoły i nieustannie...]]>
[dzisiaj] Agnieszka Maciąg - Smak zdrowia http://datapremiery.pl/agnieszka-maciag-smak-zdrowia-premiera-ksiazki-16333/ Wed, 24 May 2017 00:00:01 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/agnieszka-maciag-smak-zdrowia-premiera-ksiazki-16333/
"Nie zawsze...]]>
[dzisiaj] Katarzyna Gubała - Warzywa górą. Od korzeni po liście http://datapremiery.pl/katarzyna-gubala-warzywa-gora-od-korzeni-po-liscie-premiera-ksiazki-16649/ Wed, 24 May 2017 00:00:02 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/katarzyna-gubala-warzywa-gora-od-korzeni-po-liscie-premiera-ksiazki-16649/ [dzisiaj] Yuval Zommer - Wielka księga robali http://datapremiery.pl/yuval-zommer-wielka-ksiega-robali-premiera-ksiazki-16541/ Wed, 24 May 2017 00:00:03 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/yuval-zommer-wielka-ksiega-robali-premiera-ksiazki-16541/ Robale są wszędzie! A dzięki tej książce każde dziecko może stać się ich odkrywcą. Całość podzielona jest na sekcje, w których poznajmy życie chrząszczy, motyli, pszczół, ślimaków, świerszczy, czerwi i pająków. Wszystko okraszone jest dokładnym...]]> [dzisiaj] Cindy Greiner - Superfood z ogrodów, łąk i lasów http://datapremiery.pl/cindy-greiner-superfood-z-ogrodow-lak-i-lasow-superfood-heimische-wildpflanzen-premiera-ksiazki-16704/ Wed, 24 May 2017 00:00:04 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/cindy-greiner-superfood-z-ogrodow-lak-i-lasow-superfood-heimische-wildpflanzen-premiera-ksiazki-16704/ [dzisiaj] Marta Hennig - Codziennie fit http://datapremiery.pl/marta-hennig-codziennie-fit-premiera-ksiazki-16306/ Wed, 24 May 2017 00:00:05 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/marta-hennig-codziennie-fit-premiera-ksiazki-16306/ Ta książka...]]> [dzisiaj] Małgorzata Kalemba-Drożdż - Różane przepisy. Płatki, listki i owoce w kuchni i domowym spa http://datapremiery.pl/malgorzata-kalemba-drozdz-rozane-przepisy-platki-listki-i-owoce-w-kuchni-i-domowym-spa-premiera-ksiazki-16689/ Wed, 24 May 2017 00:00:06 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/malgorzata-kalemba-drozdz-rozane-przepisy-platki-listki-i-owoce-w-kuchni-i-domowym-spa-premiera-ksiazki-16689/
"Różane przepisy" to...]]>
[dzisiaj] Dzielny Lew Eryk i strachy na lachy http://datapremiery.pl/dzielny-lew-eryk-i-strachy-na-lachy-premiera-ksiazki-16605/ Wed, 24 May 2017 00:00:07 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/dzielny-lew-eryk-i-strachy-na-lachy-premiera-ksiazki-16605/ [dzisiaj] Piotr Karski - W morze http://datapremiery.pl/piotr-karski-w-morze-premiera-ksiazki-16433/ Wed, 24 May 2017 00:00:08 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/piotr-karski-w-morze-premiera-ksiazki-16433/
Poznajcie kałamarnice, mątwy, ośmiornice i straszliwe ryby głębinowe. Odwiedźcie rafy koralowe, urządźcie się na bezludnej wyspie. Zróbcie sobie meduzę w butelce. Pokolorujcie niebezpieczne wodne...]]>
[dzisiaj] Marcin Kozioł - Wombat Maksymilian i misja na dachu świata http://datapremiery.pl/marcin-koziol-wombat-maksymilian-i-misja-na-dachu-swiata-premiera-ksiazki-16294/ Wed, 24 May 2017 00:00:09 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/marcin-koziol-wombat-maksymilian-i-misja-na-dachu-swiata-premiera-ksiazki-16294/ "A to mi synuś odleciał! I to jak wysoko!"

Zuza młoda podróżniczka, pomaga Maksowi spisać przygody z niezwykłej wyprawy:...]]>
[dzisiaj] Agnieszka Tyszka - Zosia z ulicy Kociej. W ciekawych czasach http://datapremiery.pl/agnieszka-tyszka-zosia-z-ulicy-kociej-w-ciekawych-czasach-premiera-ksiazki-16003/ Wed, 24 May 2017 00:00:10 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/agnieszka-tyszka-zosia-z-ulicy-kociej-w-ciekawych-czasach-premiera-ksiazki-16003/ [dzisiaj] Katarzyna Miller, Suzan Giżyńska - Instrukcja obsługi faceta http://datapremiery.pl/katarzyna-miller-suzan-gizynska-instrukcja-obslugi-faceta-premiera-ksiazki-16239/ Wed, 24 May 2017 00:00:11 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/katarzyna-miller-suzan-gizynska-instrukcja-obslugi-faceta-premiera-ksiazki-16239/
"Instrukcja obsługi faceta" to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny...]]>
[dzisiaj] David Lebovitz - Lody. Domowa manufaktura http://datapremiery.pl/david-lebovitz-lody-domowa-manufaktura-premiera-ksiazki-16676/ Wed, 24 May 2017 00:00:12 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/david-lebovitz-lody-domowa-manufaktura-premiera-ksiazki-16676/
Jeśli do tej pory nie próbowałeś domowych lodów, nie czekaj ani chwili dłużej. Rodzina oszaleje na ich punkcie – ich smak jest nieporównanie lepszy od tych ze sklepu.
...]]>
[dzisiaj] Nigel Slater - Jedz. Mała księga szybkich dań http://datapremiery.pl/nigel-slater-jedz-mala-ksiega-szybkich-dan-premiera-ksiazki-16634/ Wed, 24 May 2017 00:00:13 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/nigel-slater-jedz-mala-ksiega-szybkich-dan-premiera-ksiazki-16634/ [dzisiaj] Sarah Tavernier, Alexandre Verhille - Monumentalne cuda i rekordy architektury http://datapremiery.pl/sarah-tavernier-alexandre-verhille-monumentalne-cuda-i-rekordy-architektury-premiera-ksiazki-16485/ Wed, 24 May 2017 00:00:14 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/sarah-tavernier-alexandre-verhille-monumentalne-cuda-i-rekordy-architektury-premiera-ksiazki-16485/
Bogactwo światowej architektury przedstawione za pomocą ilustrowanych map i efektownie zaprojektowanych plansz kipiących od informacji i ciekawostek. Znajdziecie tu najdłuższe mosty...]]>
[dzisiaj] Liz Pichon - Tomek Łebski. Tom 11. Pzombie rządzi! (od dziś) http://datapremiery.pl/liz-pichon-tomek-lebski-tom-11-pzombie-rzadzi-od-dzis-premiera-ksiazki-15725/ Wed, 24 May 2017 00:00:15 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/liz-pichon-tomek-lebski-tom-11-pzombie-rzadzi-od-dzis-premiera-ksiazki-15725/ [dzisiaj] Myszka w Paski http://datapremiery.pl/myszka-w-paski-premiera-ksiazki-16662/ Wed, 24 May 2017 00:00:16 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/myszka-w-paski-premiera-ksiazki-16662/ [dzisiaj] Paweł Łukasik, Łukasz Targosz - Dynia, ogórek, kabaczek i sznurek http://datapremiery.pl/pawel-lukasik-lukasz-targosz-dynia-ogorek-kabaczek-i-sznurek-premiera-ksiazki-16691/ Wed, 24 May 2017 00:00:17 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/pawel-lukasik-lukasz-targosz-dynia-ogorek-kabaczek-i-sznurek-premiera-ksiazki-16691/ cukinia
ogórek
arbuz...]]>
[dzisiaj] Ruud Gullit - Jak oglądać piłkę nożną http://datapremiery.pl/ruud-gullit-jak-ogladac-pilke-nozna-how-to-watch-football-premiera-ksiazki-16669/ Wed, 24 May 2017 00:00:18 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/ruud-gullit-jak-ogladac-pilke-nozna-how-to-watch-football-premiera-ksiazki-16669/
Czy jeden napastnik może być lepszy od trzech? Dlaczego najlepsi obrońcy nigdy nie wykonują wślizgów? Gdzie leży klucz do skuteczności Messiego i Ronaldo oraz dlaczego Lewandowski strzelił pięć goli w dziewięć minut Wolfsburgowi? Zapraszamy w...]]>
[dzisiaj] Victoria Schwab - Spirit Animals. Upadek Bestii. Tom 2. Spalona Ziemia http://datapremiery.pl/victoria-schwab-spirit-animals-upadek-bestii-tom-2-spalona-ziemia-premiera-ksiazki-16523/ Wed, 24 May 2017 00:00:19 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/victoria-schwab-spirit-animals-upadek-bestii-tom-2-spalona-ziemia-premiera-ksiazki-16523/ Czworo młodych bohaterów: Conor, Abeke, Meilin i Rollan postanawia powstrzymać zło. Razem ze swoimi zwierzoduchami wybierają się w niebezpieczną podróż do wnętrza ziemi i na jej...]]> [dzisiaj] Tomasz Minkiewicz - Poszukiwacze przygód. Magiczny pierścień http://datapremiery.pl/tomasz-minkiewicz-poszukiwacze-przygod-magiczny-pierscien-premiera-ksiazki-16511/ Wed, 24 May 2017 00:00:20 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/tomasz-minkiewicz-poszukiwacze-przygod-magiczny-pierscien-premiera-ksiazki-16511/ do ognia, gdy zawierucha.
Nastroszcie wąsy, ogony w słup,
kto ciekaw, ballady niech słucha. ...]]>
[dzisiaj] Anna Lewandowska - Healthy mama. Poradnik zdrowej mamy http://datapremiery.pl/anna-lewandowska-healthy-mama-poradnik-zdrowej-mamy-premiera-ksiazki-16697/ Wed, 24 May 2017 00:00:21 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/anna-lewandowska-healthy-mama-poradnik-zdrowej-mamy-premiera-ksiazki-16697/ Znana i ceniona trenerka oraz ekspertka zdrowego odżywiania postanowiła...]]> [dzisiaj] Martin Widmark - Nelly Rapp i szamanka http://datapremiery.pl/martin-widmark-nelly-rapp-i-szamanka-premiera-ksiazki-16310/ Wed, 24 May 2017 00:00:22 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/martin-widmark-nelly-rapp-i-szamanka-premiera-ksiazki-16310/ [dzisiaj] Jan Brzechwa - Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Pan Kleks http://datapremiery.pl/jan-brzechwa-brzechwa-dzieciom-dziela-wszystkie-pan-kleks-premiera-ksiazki-16169/ Wed, 24 May 2017 00:00:23 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/jan-brzechwa-brzechwa-dzieciom-dziela-wszystkie-pan-kleks-premiera-ksiazki-16169/ Wspaniałe ilustracje Marianny Sztymy, twarda oprawa, duży format – tego wydania nie może zabraknąć na półce z książkami!
"Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Pan Kleks" – to trzeci tom niepowtarzalnego cyklu, w którym...]]>
[dzisiaj] Agnieszka Mielech - Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. List w butelce http://datapremiery.pl/agnieszka-mielech-emi-i-tajny-klub-superdziewczyn-list-w-butelce-premiera-ksiazki-15999/ Wed, 24 May 2017 00:00:24 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/agnieszka-mielech-emi-i-tajny-klub-superdziewczyn-list-w-butelce-premiera-ksiazki-15999/ Tajny Klub Superdziewczyn wyrusza na swoją pierwszą wycieczkę nad morze. Dzieciaki zauważają, że plaże i wydmy są bardzo zanieczyszczone. Postanawiają przygotować własny program edukacyjny, który zachęci turystów...]]> [dzisiaj] Norman Bridwell - Clifford. Wielka księga przygód http://datapremiery.pl/norman-bridwell-clifford-wielka-ksiega-przygod-premiera-ksiazki-16393/ Wed, 24 May 2017 00:00:25 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/norman-bridwell-clifford-wielka-ksiega-przygod-premiera-ksiazki-16393/ [dzisiaj] Detektyw Łodyga. Na tropie zagadek przyrodniczych http://datapremiery.pl/detektyw-lodyga-na-tropie-zagadek-przyrodniczych-premiera-ksiazki-16603/ Wed, 24 May 2017 00:00:26 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/detektyw-lodyga-na-tropie-zagadek-przyrodniczych-premiera-ksiazki-16603/ [dzisiaj] Norman Bridwell - Clifford. Wielki czerwony pies http://datapremiery.pl/norman-bridwell-clifford-wielki-czerwony-pies-premiera-ksiazki-16394/ Wed, 24 May 2017 00:00:27 +0200 Książki > Inne http://datapremiery.pl/norman-bridwell-clifford-wielki-czerwony-pies-premiera-ksiazki-16394/
Dlaczego Clifford jest taki wielki? Jaka jest jego ulubiona zabawa? W jakie kłopoty wpadnie tym razem? Wszystkie dzieci kochają Clifforda – wielkiego czerwonego psa. Pierwsza, klasyczna historia o waszym ogromnym czworonożnym przyjacielu,...]]>