Premiery - Muzyka :: Pop - DataPremiery.pl http://datapremiery.pl Nadchodzące premiery z kategorii Muzyka :: Pop Fri, 26 May 2017 00:09:05 +0200 pl hourly 1 [dzisiaj] Shakira - El Dorado http://datapremiery.pl/shakira-el-dorado-premiera-plyty-17182/ Fri, 26 May 2017 00:00:00 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/shakira-el-dorado-premiera-plyty-17182/ 1. Me Enamore
2. Nada
3. Chantaje (feat. Maluma)...]]>
[dzisiaj] The Charlatans - Different Ways http://datapremiery.pl/the-charlatans-different-ways-premiera-plyty-24928/ Fri, 26 May 2017 00:00:01 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/the-charlatans-different-ways-premiera-plyty-24928/
Gościnnie występują tu: Pete Salisbury - perkusista (kiedyś w The Verve)...]]>
[dzisiaj] Jula - Milion słów http://datapremiery.pl/jula-milion-slow-premiera-plyty-24264/ Fri, 26 May 2017 00:00:02 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/jula-milion-slow-premiera-plyty-24264/
Ta płyta stawia...]]>
[dzisiaj] Sarsa - Pióropusze http://datapremiery.pl/sarsa-pioropusze-premiera-plyty-22779/ Fri, 26 May 2017 00:00:03 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/sarsa-pioropusze-premiera-plyty-22779/ [02.06.2017] Dua Lipa - Dua Lipa http://datapremiery.pl/dua-lipa-dua-lipa-premiera-plyty-22825/ Fri, 26 May 2017 00:00:04 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/dua-lipa-dua-lipa-premiera-plyty-22825/ [02.06.2017] Halsey - Hopeless Fountain Kingdom http://datapremiery.pl/halsey-hopeless-fountain-kingdom-premiera-plyty-24495/ Fri, 26 May 2017 00:00:05 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/halsey-hopeless-fountain-kingdom-premiera-plyty-24495/
"Klip do "Now Or Never" jest ważną częścią...]]>
[02.06.2017] Marnie - Strange Words and Weird Wars http://datapremiery.pl/marnie-strange-words-and-weird-wars-premiera-plyty-24619/ Fri, 26 May 2017 00:00:06 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/marnie-strange-words-and-weird-wars-premiera-plyty-24619/ 1. Alphabet Block
2. Bloom
3. GIRLS...]]>
[02.06.2017] Margaret - Monkey Business http://datapremiery.pl/margaret-monkey-business-premiera-plyty-25015/ Fri, 26 May 2017 00:00:07 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/margaret-monkey-business-premiera-plyty-25015/ [02.06.2017] Bleachers - Gone Now http://datapremiery.pl/bleachers-gone-now-premiera-plyty-24614/ Fri, 26 May 2017 00:00:08 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/bleachers-gone-now-premiera-plyty-24614/ Formacja Bleachers, grająca...]]> [09.06.2017] London Grammar - Truth Is a Beautiful Thing http://datapremiery.pl/london-grammar-truth-is-a-beautiful-thing-premiera-plyty-24562/ Fri, 26 May 2017 00:00:09 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/london-grammar-truth-is-a-beautiful-thing-premiera-plyty-24562/ 1. Rooting For You
2. Big Picture
3. Wild Eyed...]]>
[09.06.2017] Katy Perry - Witness http://datapremiery.pl/katy-perry-witness-premiera-plyty-24216/ Fri, 26 May 2017 00:00:10 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/katy-perry-witness-premiera-plyty-24216/ [09.06.2017] Cigarettes After Sex - Cigarettes After Sex http://datapremiery.pl/cigarettes-after-sex-cigarettes-after-sex-premiera-plyty-25020/ Fri, 26 May 2017 00:00:11 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/cigarettes-after-sex-cigarettes-after-sex-premiera-plyty-25020/
Lider formacji, Greg Gonzales, miał wyraźną wizję debiutanckiego krążka. Po fenomenalnym sukcesie singla "Nothing's Gonna Hurt You Baby" pragnął zaprezentować światu szerszą...]]>
[16.06.2017] Alison Moyet - Other http://datapremiery.pl/alison-moyet-other-premiera-plyty-24576/ Fri, 26 May 2017 00:00:12 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/alison-moyet-other-premiera-plyty-24576/
Alison Moyet rozpoczynała swoją karierę na początku lat 80-tych we...]]>
[1. połowa 2017] Wyspy - [Nowa Płyta] http://datapremiery.pl/wyspy-tba-premiera-plyty-22082/ Fri, 26 May 2017 00:00:13 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/wyspy-tba-premiera-plyty-22082/ [06.10.2017] Carla Bruni - French Touch http://datapremiery.pl/carla-bruni-french-touch-premiera-plyty-25096/ Fri, 26 May 2017 00:00:14 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/carla-bruni-french-touch-premiera-plyty-25096/ [20.10.2017] George Michael - Listen Without Prejudice 25 http://datapremiery.pl/george-michael-listen-without-prejudice-25-premiera-plyty-23007/ Fri, 26 May 2017 00:00:15 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/george-michael-listen-without-prejudice-25-premiera-plyty-23007/
„Listen Without Prejudice. Volume 1” był jego drugim solowym albumem. Ten wydany w 1990 roku album, na którym znalazły się wielkie przeboje: „Praying For Time”, „Freedom” '90, „Waiting For That Day”,...]]>
[4. kwartał 2017] Arek Kłusowski - Mimowolnie http://datapremiery.pl/arek-klusowski-mimowolnie-premiera-plyty-21797/ Fri, 26 May 2017 00:00:16 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/arek-klusowski-mimowolnie-premiera-plyty-21797/ [4. kwartał 2017] Natalia Kukulska - [Nowa Płyta] http://datapremiery.pl/natalia-kukulska-tba-premiera-plyty-23915/ Fri, 26 May 2017 00:00:17 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/natalia-kukulska-tba-premiera-plyty-23915/ [2017 rok] Vena Valley - [Nowa Płyta] http://datapremiery.pl/vena-valley-tba-premiera-plyty-12884/ Fri, 26 May 2017 00:00:18 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/vena-valley-tba-premiera-plyty-12884/ [2017 rok] Pixie Lott - [Nowa Płyta] http://datapremiery.pl/pixie-lott-tba-premiera-plyty-20336/ Fri, 26 May 2017 00:00:19 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/pixie-lott-tba-premiera-plyty-20336/ [2017 rok] Niall Horan - [Nowa Płyta] http://datapremiery.pl/niall-horan-tba-premiera-plyty-23752/ Fri, 26 May 2017 00:00:20 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/niall-horan-tba-premiera-plyty-23752/ [23.10.2105] Oxford Drama - In Awe http://datapremiery.pl/oxford-drama-in-awe-premiera-plyty-19586/ Fri, 26 May 2017 00:00:21 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/oxford-drama-in-awe-premiera-plyty-19586/ [dzisiaj] Lana Del Rey - Lust for Life http://datapremiery.pl/lana-del-rey-lust-for-life-premiera-plyty-21179/ Fri, 26 May 2017 00:00:22 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/lana-del-rey-lust-for-life-premiera-plyty-21179/ [02.06.2017] All Time Low - Last Young Renegade http://datapremiery.pl/all-time-low-last-young-renegade-premiera-plyty-24325/ Fri, 26 May 2017 00:00:23 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/all-time-low-last-young-renegade-premiera-plyty-24325/ 1. Last Young Renegade
2. Drugs & Candy
3. Dirty Laundry...]]>
[09.06.2017] Prince - Purple Rain [Reedycja] http://datapremiery.pl/prince-purple-rain-reedycja-premiera-plyty-14969/ Fri, 26 May 2017 00:00:24 +0200 Muzyka > Pop http://datapremiery.pl/prince-purple-rain-reedycja-premiera-plyty-14969/